Humanitarni koncert "Zlatne žice za šapice"
07 TRA 2013
Humanitarni koncert
  • Varaždin
  • 07.04.2013.
Pregled fotografija

Humanitarni koncert "Zlatne žice za šapice"

KUD HŽ sudjelovao je 7. travnja 2013. godine na humanitarnom koncertu za svoje male četveronožne prijatelje.
Koncert je održan u organizaciji varaždinske Udruge za zaštitu životinja SPAS i suorganizaciju Zajednice športskih udruga grada Varaždina, grada Varaždina, Varaždinske županije i obrta Magus. Ovo druženje uz glazbu i ples održano je s ciljem prikupljanja financijskih sredstava za izgradnju nastambi za najstarije štićenike Udruge Spas, a ovom je prilikom pozornicom pred oko 1000 sugrađana, koji su prepoznali važnost ovog projekta, prošlo više od stotinu izvođača; tamburaški sastavi Mejaši, Špancir, Lajk, Garestin, Elita, Prvi srakarski tamburaši, Bilikum, a dobrom raspoloženju koje je vladalo u Graberju doprinjele su članice klape Lucerna te fokloraši KUD-a Hrvatskih željeznica.

Oko 15.000 kuna prikupljeno je humanitarnim koncertom "Zlatne žice za šapice" koji je u nedjelju održan u Graberju.